Z życia szkoły

Wspierająca szkoła

19 lutego w Miejskiej Hali Sportowej odbyło się spotkanie z panią minister edukacji Barbarą Nowacką, które stało się okazją do wręczenia certyfikatów Wspierająca Szkoła, przyznawanych przez Zarząd Fundacji Adamed.

Przyszliśmy tu na Ostatki

Jak co roku rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze przebranie, jednak największe zainteresowanie wzbudziła ścianka do robienia zdjęć, na obejrzenie których zapraszamy do galerii.

1:0 dla Nieba

Gdy Boże Narodzenie się zbliżało, niebo i piekło zawrzało
I dwie narady się odbyły: anielska i diabelska w jednej chwil

Nasi ludzie w Parlamencie

8 grudnia grupa naszych uczniów, razem z kolegami z innych szkół ponadpodstawowych, zwiedzała Sejm wspólnie z posłem Krzysztofem Haburą

Mikołajki 2023

Przyjdź do nas, przyjdź, święty Mikołaju

Obdaruj, wszystkich obdaruj

Przyjdź do nas, przyjdź i zostań z nami

Bo ciężko jest żyć samymi ideami.

SREBRO I MAŁGORZATA

Za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa oraz propagowanie idei czerwonokrzyskiej SREBRNY KRZYŻ ZASŁUGI otrzymała nauczycielka Elektryka-Małgorzata Zbijewska-Gęs. Gratulujemy!

SERCE DLA ZUZI

Nasze serce, które stworzyliśmy w naszej sali gimnastycznej jest wyrazem wsparcia dla dzielnej dziewczynki walczącej z nowotworem oraz jej rodziny.

Wycieczka do Berlina i Poczdamu

W dniach 26-27 października grupa 50 uczniów uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Niemiec. Zwiedzaliśmy Muzeum Egipskie, Deutsches Technikmuseum oraz Reichstag. Spacerowaliśmy także ulicami Poczdamu i Berlina, podziwiając m.in. wspaniałą Bramę Brandenburską. Niesamowitym przeżyciem było zwiedzanie Neues Palais oraz przedmieść Poczdamu Brandenburger Vorstadt. Szczególne wrażenie zrobił na uczniach przepiękny park pałacowy w

Skip to content