Kadra

Dyrektor

Eliza Matusiak

Z-ca Dyrektora

Małgorzata Cieślak

Z-ca Dyrektora

Magdalena Cielecka

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących Symbol
Bardelska Anna
wychowanie fizyczne
AB
Błoch Agnieszka
historia, WOS
Błoch Marta
edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości, działalność gospodarcza
Bo
Borowska Aleksandra
język polski
Br
Buczek Anna
geografia
Bu
Chemerys Svitlana
geografia
SC
Cielecka Magdalena
język niemiecki
Ci
Cieślak Katarzyna
język polski
KC
Cieślińska Katarzyna
język angielski
Czarnecka Karolina
informatyka
Cz
Długosz Iwona
język niemiecki
ID
Gościłowicz Bartosz
wychowanie fizyczne
BG
Hans Marta
język angielski
MH
Jakubowska Joanna
matematyka
JJ
Jałmużna Kamila
matematyka
KJ
Jeske Małgorzata
chemia
JM
Kacprzak Anna
historia, WOS, HIT
AK
Kokczyński Waldemar
historia, HIT
WK
Koziarska Olga
fizyka, język rosyjski
OK
Koźlenko Janusz
matematyka
Kowalska Magdalena
wychowanie fizyczne
Ko
Lewandowski Krzysztof
wychowanie fizyczne
KL
Ludwisiak Joanna
geografia, przedmioty zawodowe w zawodzie technik ochrony środowiska
JL
Maksymowicz Maria
język rosyjski
MM
Matusiak Eliza
chemia
Ma
Misiek Małgorzata
język angielski, język hiszpański
Mi
Pawłowska - Wielebska Monika
język polski
Pa
Pękala Jolanta
język polski, przedmioty zawodowe w zawodzie technik technologii żywności
JP
Ptasińska Anna
religia
AP
Sadłowska Katarzyna
matematyka
KS
ks. Siuta Kamil
religia
KI
Sokołowski Grzegorz
język angielski
GS
Stolarczyk Tomasz
wychowanie fizyczne
TS
Sukiennik Barbara
język angielski, język hiszpański
BS
Sycan Joanna
język polski
JS
Szpakowska Elżbieta
chemia
ES
Szymańska Ewa
religia
Sy
Ścibor Katarzyna
język angielski
Wadowska - Gryzel Jadwiga
język polski
JW
Wielebińska Marzena
język angielski
Wi
Więckowska Magdalena
język angielski
MW
Wójtowicz Aleksander
wychowanie fizyczne
AW
Zaborowska Elżbieta
biologia
EZ
Zbijewska - Gęs Małgorzata
biologia
MZ
Nauczyciele przedmiotów zawodowych Symbol
Baczyński Mariusz
przedmioty zawodowe w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej
MB
Banat Dariusz
przedmioty zawodowe w zawodach: technik analityk, technik elektryk, technik informatyk
DB
Bińczyk Arkadiusz
przedmioty zawodowe w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Bi
Cieślak Małgorzata
przedmioty zawodowe w zawodzie technik automatyk, technik elektronik, technik elektryk
Ce
Deka Monika
przedmioty zawodowe w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej
MD
Janicz Adam
przedmioty zawodowe w zawodach: technik automatyk, technik elektronik, technik elektryk
JA
Jaśkiewicz Jacek
przedmioty zawodowe w zawodach: technik informatyk i technik elektryk
Jędryka Małgorzata
przedmioty zawodowe w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
MJ
Kaniewski Zdzisław
przedmioty zawodowe w zawodach: technik informatyk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej
ZK
Kłys Jakub
przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
JK
Kukieła Elżbieta
przedmioty zawodowe w zawodzie technik technologii żywności
EK
Kurniawka Mateusz
przedmioty zawodowe w zawodzie technik technologii żywności
Ku
Nagański Marek
przedmioty zawodowe w zawodach: technik automatyk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
MN
Nowaczyk Maria
przedmioty zawodowe w zawodzie technik analityk
No
Prusisz Marcin
przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
PM
Radziński Dariusz
przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
DR
Stasińska Bożena
przedmioty zawodowe w zawodzie technik analityk
SB
Tąpolska Anna
przedmioty zawodowe w zawodzie technik elektryk
AT
Wasilewska Jadwiga
przedmioty zawodowe w zawodzie technik ochrony środowiska
JI
Widz Piotr
przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
PW

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie w celu poprawy jakości usług oraz analizowania ruchu. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Uwaga!

Dnia 28 maja 2024 roku zajęcia edukacyjne rozpoczynają się od godziny 10:05.

Skip to content