Dzień Elektryka

W 2023 roku obchody Międzynarodowego Dnia Elektryka przypadły na 10 czerwca (sobota). 14 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie, które rozpoczął lider SEP w ZS Nr 2-pan Jacek Vogtt.

W programie uroczystości znalazły się referaty: Symbolika Międzynarodowego Dnia Elektryka oraz Rok Tadeusza Malarskiego. Przedstawiciel firmy DELL – światowego lidera branży informatyczno – elektronicznej zaprezentował zebranym działalność edukacyjną firmy.

Przedstawione zostały informacje na temat praktyk zagranicznych, wyjazdu na Targi EnergeTab oraz konkursu „Uruchom to”, zorganizowanego z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Elektryki w Zespole Szkół Edukacji Technicznej w Łodzi, pod opieką Damiana Mikołajczyka. Całość uświetnił występ Chóru Szkolnego pod kierownictwem pana Zdzisława Karpińskiego, który odśpiewał Hymn elektryka oraz solo akordeonowe Gracjana Janickiego.

Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem szkoły oraz wystawy prac wykonanych przez uczniów.

Udostępnij post

Aktualności

Wspierająca szkoła

19 lutego w Miejskiej Hali Sportowej odbyło się spotkanie z panią minister edukacji Barbarą Nowacką, które stało się okazją do wręczenia certyfikatów Wspierająca Szkoła, przyznawanych przez Zarząd Fundacji Adamed.

Skip to content