Udanych wakacji

23 czerwca 2023 – długo wyczekiwany przez uczniów dzień wreszcie nadszedł. Klasa 2LOm z wychowawczynią Katarzyną Cieślińską przygotowała krótką scenkę, której akcja dzieje się w szkole, a scenariusz napisało samo życie – naszpikowany on był „tekstami” nauczycieli. Monika Zawadzka, Zuzia Winer i Łukasz Przybył uświetnili tę uroczystość występami wokalnymi, a pani Bartkiewicz wprowadziła nas wszystkich w letni nastrój śpiewając z Zuzią stary przebój „Kawiarenki”.

Ten rok szkolny 2022 – 2023 był wyjątkowy pod wieloma względami. Nareszcie nie musieliśmy robić przerw na zdalne nauczanie. Mogliśmy spotykać się i integrować przy okazji różnych wyjść i wycieczek.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Amelia Dzianach, Wiktoria Szymańska, Kacper Górski, Bartosz Bukowski, Hubert Reszczyński, Antoni Wawrzyniak, Piotr Paśnik, Mateusz Muszyński, Paweł Burzak, Szymon Mikołajewski, Konrad Kaczorowski, Michał Bujnowicz. Uczniom wyróżnionym gratulujemy! Ale pamiętajcie – czy macie na świadectwie czerwony pasek, czy też nie – wszyscy jesteście wyjątkowi i tak samo ważni. Wracajcie do nas cali i zdrowi za 72 dni! A tymczasem: udanych wakacji!

Udostępnij post

Aktualności

Wspierająca szkoła

19 lutego w Miejskiej Hali Sportowej odbyło się spotkanie z panią minister edukacji Barbarą Nowacką, które stało się okazją do wręczenia certyfikatów Wspierająca Szkoła, przyznawanych przez Zarząd Fundacji Adamed.

Skip to content