Wycieczka do Berlina i Poczdamu

W dniach 26-27 października grupa 50 uczniów uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Niemiec. Zwiedzaliśmy Muzeum Egipskie, Deutsches Technikmuseum oraz Reichstag. Spacerowaliśmy także ulicami Poczdamu i Berlina, podziwiając m.in. wspaniałą Bramę Brandenburską. Niesamowitym przeżyciem było zwiedzanie Neues Palais oraz przedmieść Poczdamu Brandenburger Vorstadt. Szczególne wrażenie zrobił na uczniach przepiękny park pałacowy w jesiennej szacie oraz ogromny pałac w stylu rokoko posiadający bogate zbiory malarstwa najwyższej klasy mistrzów niemieckich z XVIII wieku.

Nie zabrakło również miłej atmosfery pod profesjonalną opieką kadry i kierownictwem ze strony pilota. Wycieczka była okazją wspólnego wyjazdu za granicę, czego brakowało uczniom w szkole od czasu pandemii. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych w przyszłości.

Udostępnij post

Aktualności

SREBRO I MAŁGORZATA

Za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa oraz propagowanie idei czerwonokrzyskiej SREBRNY KRZYŻ ZASŁUGI otrzymała nauczycielka Elektryka-Małgorzata Zbijewska-Gęs. Gratulujemy!

SERCE DLA ZUZI

Nasze serce, które stworzyliśmy w naszej sali gimnastycznej jest wyrazem wsparcia dla dzielnej dziewczynki walczącej z nowotworem oraz jej rodziny.