Dni Otwarte 2023

17-18 marca nasza szkoła otworzyła po raz kolejny swoje drzwi przed nowymi uczniami. W ramach Dni Otwartych kandydaci do klas pierwszych mogli zapoznać się z bogatą ofertą placówki. Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania naszą szkołą – mówiła dyrektor Zespołu Szkół nr 2 pani Eliza Matusiak, zapraszając kandydatów do obejrzenia przygotowanych atrakcji.

Szkoła kształci w takich zawodach jak: technik informatyk, technik analityk, technik technologii żywności, technik elektryk, technik elektronik, technik ochrony środowiska, technik transportu bliskiego, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Liceum proponuje klasy o profilu mundurowym i sportowym, cieszące się niesłabnącą popularnością, między innymi dzięki współpracy z pabianickimi służbami mundurowymi.
Szkoła stwarza okazję do realizacji własnych pasji i zainteresowań. Uczniowie rozwijają swoje zdolności artystyczne, muzyczne, sportowe, fotograficzne oraz działają w wolontariacie.

Relację z Dni otwartych znajdziecie w naszej galerii.

Udostępnij post

Aktualności

SREBRO I MAŁGORZATA

Za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa oraz propagowanie idei czerwonokrzyskiej SREBRNY KRZYŻ ZASŁUGI otrzymała nauczycielka Elektryka-Małgorzata Zbijewska-Gęs. Gratulujemy!

SERCE DLA ZUZI

Nasze serce, które stworzyliśmy w naszej sali gimnastycznej jest wyrazem wsparcia dla dzielnej dziewczynki walczącej z nowotworem oraz jej rodziny.