Rejs po Morzu Bałtyckim, czyli Kinga Frątczak jest THE BEST

We wtorek 4 października uczennica klasy IILOm – Kinga Frątczak miała okazję opowiedzieć uczniom klas pierwszych o rejsie po Morzu Bałtyckim. Prezentacja dla młodszych koleżanek i kolegów była trzecim etapem programu „Jestem THE BEST”. Pierwszym etapem był konkurs marynistyczny, który Kinga wygrała na szczeblu szkolnym. W dniach 20-27sierpnia, grupa zwycięzców ze pabianickich szkół uczestniczyła w rejsie, zorganizowanym przez Pabianicki Klub Sportów Wodnych, którego Prezesem i inicjatorem pomysłu konkursu jest Pan Krzysztof Grzegorek, a patronem – Starosta Powiatu Pabianickiego Pan Krzysztof Habura. Zachęcamy uczniów klas pierwszych do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu wiosną 2023 roku.

Udostępnij post

Aktualności

SREBRO I MAŁGORZATA

Za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa oraz propagowanie idei czerwonokrzyskiej SREBRNY KRZYŻ ZASŁUGI otrzymała nauczycielka Elektryka-Małgorzata Zbijewska-Gęs. Gratulujemy!

SERCE DLA ZUZI

Nasze serce, które stworzyliśmy w naszej sali gimnastycznej jest wyrazem wsparcia dla dzielnej dziewczynki walczącej z nowotworem oraz jej rodziny.