Talenciaki

Od 5 września do 20 listopada szkoła brała udział w akcji Lidla „Szkoły Pełne Talentów”. Talenciaki można było wrzucać do pudełek, które porozmieszczane były w różnych częściach szkolnego budynku.

Udało nam się zebrać 3848 talenciaków, które wraz z Samorządem Uczniowskim wymieniliśmy na: zestaw do lekkiej atletyki, zestaw do unihokeja, 10 kompletów szachów oraz tyle samo gier planszowych. Zestaw do lekkiej atletyki i do unihokeja będzie wykorzystywany na zajęciach wychowania fizycznego w naszej szkole, natomiast w szachy i gry planszowe uczniowie oraz pracownicy szkoły mogą zagrać w godzinach pracy biblioteki.
Podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym – rodzicom, uczniom, kadrze pedagogicznej. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Magdaleny Cieleckiej, która koordynowała akcję – dziękujemy za poświęcony czas i ogromne zaangażowanie.

Udostępnij post

Aktualności

SREBRO I MAŁGORZATA

Za zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa oraz propagowanie idei czerwonokrzyskiej SREBRNY KRZYŻ ZASŁUGI otrzymała nauczycielka Elektryka-Małgorzata Zbijewska-Gęs. Gratulujemy!

SERCE DLA ZUZI

Nasze serce, które stworzyliśmy w naszej sali gimnastycznej jest wyrazem wsparcia dla dzielnej dziewczynki walczącej z nowotworem oraz jej rodziny.